Marketing manažér

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 100 - 2 160 €
Ref. Č.
1-19-41743-2

Pre nášho uznávaného klienta v oblasti technológií, hľadáme marketingového manažéra, ktorý bude mať na starosti pridelené projekty/klientov.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Starostlivosť o klientov pre segment Small Business
  • Zodpovednosť za plánovanie, vývoj a implementáciu marketingových stratégií
  • Podpora maloobchodného predaja
  • Dosahovanie stanovených cieľov

Prácu je možné vykonávať formou Home office

Požiadavky

Marketingový manažér musí:

  • Ovládať anglický jazyk min. na úrovni B2
  • Byť kreatívny a cieľavedomý
  • Mať predchádzajúce skúsenosti v oblasti marketingu sú výhodou
Benefity

Spoločnosť ponúka tieto benefity:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • Ročné bonusy a ročné zvyšovanie mzdy