pripája sa...

Majster výroby

Lokalita Martin
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Tršková Ivana
Ref. Č. 6-30-32509

Pre nášho klienta, spoločnosť s dlhodobou tradíciou v Martine, hľadáme Majstra výroby.
Náplň práce:

  • riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny
  • organizácia nadčasov, kontrolovanie a evidencia dochádzky, pravidelné mesačné stretnutia
  • práca v 3 zmennej prevádzke
  • zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality a kvantity výrobkov
  • vedenie, motivovanie a hodnotenie pridelených zamestnancov a ich výkonu
  • spolupráca s inými oddeleniami /kvalita, expedícia, údržba, personálne oddelenie
  • plánovanie a optimalizácia výrobných procesov a kapacít
  • riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
  • kontrolovanie dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych, hygienických predpisov a Etického kódexu
  • zodpovednosť za zaškoľovanie nových zamestancov

Požiadavky

  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • znalosť anglického jazyka veľkou výhodou
  • silné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • odolnosť voči stresu
  • schopnosť motivovať svoj tím

Benefity

  • výhody vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti
  • dochádzkový bonus
  • príspevok na DDS

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Výroba | Majster | Technik | Supervízor | Výroba | Foreman