pripája sa...

Konzultant v oblasti poisťovníctva

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 600 EUR
Publikované 20 dňami
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32814

Už ťa viac nebaví denno-denné vysedávanie v kancelárií a fixná pracovná doba nie je pre Teba? Hľadáš nové príležitosti, ktoré ťa dokážu veľa naučiť a rád by si si výšku svojho platu ovplyvňoval sám? Ešte k tomu všetkému ťa aj zaujímajú finančné produkty? Ak si rád/a nápomocný/á, rád/a komunikuješ a nebojíš sa výziev tak čítaj ďalej a pošli nám svoje CV. Radi ti povieme viac.

Čo bude tvojou hlavnou náplňou práce:

  • Aktívna komunikácia s klientami spoločnosti
  • Analýza potrieb klienta, šitie produktov a ich potrieb „na mieru“
  • Príprava a uzatváranie zmlúv podľa preferencií klienta
  • Starostlivosť už o pridelených klientov spoločnosti, aktívne vyhľadávanie nových klientov
  • Poskytovanie poradenstva klientom

Požiadavky

Predchádzajúce skúsenosti v oblasti nie sú vôbec nutné. Na začiatku si prejdeš hĺbkovým školením od skúsených odborníkov v obore, kde získaš dostatočné „know-how“ a to úplne zdarma!
Staň sa pánom vlastného času - pracovnú dobu si určuješ sám!
Výška tvojho platu je priamo závislá od tvojej aktivity - možnosť ešte vyššieho zárobku vďaka odmenám a prémiám, ktoré môžeš získať.
Spoločnosť ponúka viacero benefitov, ktoré sa oplatí využiť - masáže, joga, teambuildingy, v prípade dobrých výsledkov aj spoločná dovolenka v zahraničí, a k tomu mnoho iných.
Staň sa súčasťou mladého a perspektívneho tímu! Ak si komunikatívny a dynamický typ človeka, tak nám nezabudni reagovať, radi sa ti ozveme 

Finance a bankovníctvo a investície | Bankovníctvo | Poisťovníctvo | Analytik | Portfólio | Insurance advisor