Kontrolór nákupu drevenej hmoty pre ČR + DIÉTY

Trvalý pracovný pomer
Mzda
700 - 1 500 €
Ref. Č.
1-26-33973

Pre slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti obchodu s drevom hľadáme flexibilného, spoľahlivého človeka, ktorý bude zodpovedať za preberanie drevenej hmoty od dodávateľov. Výkon práce zahrňuje časté cestovanie do Českej republiky. Ak nemáš plánovaný výjazd, netreba cestovať do žiadnej kancelárie, ale pracuješ z domu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • manažovanie odberu drevnej hmoty u dodávateľa
  • koordinácia pre pridelené regióny (pohraničné územie Českej republiky)
  • kontrola objemu prebranej drevnej suroviny
  • kontrola kvality preberanej drevnej suroviny
  • usmerňovanie logistického procesu
  • meranie a zaznamenávanie veličín do systému
  • komunikácia s dodávateľmi, prepravcami a logistickými spoločnosťami
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore drevárstvo alebo prax z danej oblasti
  • vodičský preukaz skupiny B PODMIENKA
  • znalosť kvality guľatiny a schopnosť rozoznať druhy dreva
  • flexibilita - cestovanie do Českej republiky
  • chuť pracovať aj pri nepriaznivých podmienkach počasia v prípade dažďa alebo nízkej teploty
  • organizačné zručnosti

K dispozícii budeš mať služobné auto a mobilný telefón. Mzda sa skladá z fixnej zložky vo výške 700 eur v hrubom a pohyblivej čiastky, ktorá sa počíta na základe množstva odobratej drevnej hmoty. Práca zahŕňa pravidelné cestovanie na dĺžku jedného týždňa do Českej republiky. Spoločnosť hradí všetky náklady - ubytovanie a stravu.