Konštruktér pre R&D

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 1 700 €
Ref. Č.
1-10-38028-5

Pre medzinárodného klienta hľadáme konštruktéra s min. 1 ročnou skúsenosťou.

Náplňou práce bude:

  • 3D návrh a vývoj konštrukčných riešení plastových dielov/ káblových zväzkov (CATIA/ NX Siemens)
  • Technologická podpora a komunikácia s dodávateľmi
  • Tvorba výkazov materiálu
  • Zákaznícka podpora a práca v programe SAP
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:

  • Znalosť CAD systému CATIA/ NX Siemens je podmienkou
  • Skúsenosť so systémom SAP je výhodou
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie
  • Skúsenosti zo spoločnosti zaoberajúcej sa automatizáciou
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Nemecký jazyk výhodou
Benefity

Benefity:

  • Tréningový a development program
  • Rôzne benefity na regeneráciu pracovnej sily
  • Príspevok pri rôznych významných rodinných udalostiach
  • Pružný pracovný čas a iné