Junior/Medior LINUX administrator

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 150 - 2 000 €
Ref. Č.
1-16-40088-4

Máš už aspoň základnú skúsenosť so správou Linux prostredia a chceš zdokonaľovať svoje doterajšie skúsenosti? Nová príležitosť pracovať na zaujímavom projekte sa otvára v Košiciach pre junior/medior LINUX administrátorov.

Hlavná pracovná náplň:

  • L2/L3 podpora Linux prostredia
  • Práca s ticketovým systémom (incidenty, change requests)
  • Riešenie rôznorodých technických problémov v rámci Linux prostredia
  • Troubleshooting
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • predchádzajúca pracovná skúsenosť ako Linux administrator
  • silná orientácia v Linux: Redhat, Ubuntu atď.
  • skúsenosť s Bash scripting
Benefity

Benefity:

  • Extra dni dovolenky
  • Príspevok na dôchodkové sporenie
  • Referral bonus
  • Možnosti vzdelávania v podobe rôznych kurzov, školení