Junior platform Solution engineer - vhodné pre absolventov!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 €
Ref. Č.
1-16-40319-10

Považuješ sa za Linux nadšenca so záujmom o databázové a integračné systémy a hľadáš si pracovnú príležitosť kde budeš mať priestor sa učiť a technologicky napredovať? Pre slovenskú spoločnosť pôsobiacu v oblasti bankovníctva hľadáme Platform špecialistu s rovnakou dávkou záujmu pre administráciu ale aj vývoj IT riešení.

Náplň práce:

  • administrácia databázových a integračných systémov (inštalácie, konfigurácie)
  • prevádzka streaming a NoSQL platforiem (v režime 24/7)
  • poskytovanie technickej podpory (L2 úroveň)
  • Nasadzovanie dodávok a zmien (lifecycle) a setup prevádzkovaných platforiem
  • Vývoj skriptov na podporu prevádzky, pre odstávky systémov, automatizácie pripadne monitoring
Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:

  • vzdelanie technického smeru
  • orientáciu v Linux prostredí
  • skúsenosť s prácou v databázach a aspoň základnú skúsenosť s SQL queries
  • Shell scriptovanie (základy)

Výhodou ale nie podmienkou je znalosť a skúsenosť s Elastic Stack, Apache Kafka, Python.

Benefity

Benefity:

  • home office
  • flexibilná pracovná doba
  • 5 dní navyše dovolenky
  • stravné lístky v hodnote 5€ hradené aj počas dovolenky
  • mentoring od skúsenejších kolegov
  • kvartálne odmeny
  • zdravotný balíček