pripája sa...

KONŠTRUKTÉR

Lokalita Poprad
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR
Publikované 13 dňami
Kontakt Jopeková Martina
Ref. Č. 3-30-33098

Hľadáme človeka do novovytvoreného konštrukčného oddelenia. Nástup v priebehu 09-10/2019.

Náplň práce:

  • Spolupráca pri vývoji, konštrukcii výrobkov podla požiadaviek
  • Zodpovednosť za technickú dokumentíáciu
  • Konfigurácia kusovníkov
  • Spolupráca s testovacím oddelením pri príprave skúšok prototypov
  • Podpora pri zavádzaní výrobkov do výroby

Požiadavky

  • VŠ strojárske vzdelanie
  • Skúsenosti na pozícii konštruktéra min.1 rok
  • Skúsenosť s 3D CAD programom
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Inovatívne myslenie
  • Riešenie problémov
  • Schopnosť rozhodovať sa

Benefity

  • zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • kompenzácia cestovných nákladov
  • flexibilná pracovná doba
  • zľava na firemné výrobky

Engineering | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | Plasty | Produkt / výrobok | Quality inspector