Junior Data Analytik

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 €
Ref. Č.
1-15-42338-1

Rád pracuješ s dátami a chceš byť zodpovedný za spracovanie obchodných údajov o zákazníkoch a byť tak súčasťou globálneho tímu u jedného z top zamestnávateľov nielen na Slovensku?

Tvojou náplňou práce bude:

  • Meranie efektívnosti súčasného dátového modelu pri dosahovaní plánovaných obchodných výsledkov
  • Spracovávanie zmien a údajov podľa požiadaviek systémov
  • Odstraňovanie problémov a skúmanie anomálií
  • Analýza údajov

Prácu je možné vykonávať aj na 100% HOME OFFICE

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:

  • Aktívna úroveň anglického jazyka, minimálne level B2 - denná komunikácia
  • Absolvent informačných technológií
  • Motivácia pracovať s dátami

Pozícia je vhodná aj pre absolventa bez skúseností

Benefity

Spoločnosť ponúka tieto benefity:

  • Ročný bonus a ročné zvyšovanie mzdy
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
  • Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
  • Teambuildingové aktivity