pripája sa...

Java programátor so záujmom o poistnú matematiku

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 700 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-32283

Príležitosť pre programátorov, ktorých láka oblasť matematiky!
Na tejto pozícii dostanete možnosť naučiť sa viac o poistnej matematike a vyvíjať SW pre oblasť poisťovníctva. Budete programovať v J2EE a veľa sa venovať matematike.
Pozícia je v spoločnosti, ktorá vyvíja SW pre poisťovne.

Náplň práce:

  • vývoj SW pre oblasť životného poistenia pre zahraničných klientov
  • programovanie SW v J2EE
  • vývoj nových funkcionalít pre riešenia v oblasti poistnej matematiky
  • podieľanie sa na návrhu a analýze riešenia
  • návrh matematických testov
  • spolupráca so zákazníkom pri riešení jeho potrieb
  • údržba existujúcich systémov

Požiadavky

  • aspoň 2 roky profesionálnych skúseností ako Java programátor
  • nemecký jazyk na pokročilej úrovni (B2), schopnosť profesionálne komunikovať
  • výhodou: skúsenosť s poistnou matematikou/aktuárstvom

Benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • jazykové kurzy
  • finančné bonusy
  • sickday

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Java | C/C++ | Programmer