pripája sa...

JAVA DEVELOPER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 000 - 4 000 EUR
Publikované 11 hodinami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32118

Pre medzinárodnú spoločnosť, globálneho lídra, pôsobiaceho vo finančnom sektore na báze najmodernejších technológii hľadáme Java developera.

Náplň práce:

  • vývoj aplikácii v Jave
  • technické vedenie a distribúcia úloh v tíme
  • implementácia a údržba Java aplikácii
  • práca v agilnom tíme, s možnosťou viesť celý projekt

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilá znalosť s programovaním v jave (Java 8)
  • skúsenosť s unit, component a integračnými testami
  • plynulá znalosť anglického jazyka

Benefity

  • Zdravotná starostlivosť
  • Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
  • Korporátna univerzita a knižnica
  • Anglické jazykové kurzy
  • 25 dni do roka doplatená PN
  • Doplnkové dôchodkové sporenie -
  • Odmeny k výročiam
  • Reward & Recognition Program
  • Bratislava City card zadarmo

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Java | J2EE | Developer