JAVA (SPRING) PROGRAMÁTOR pre webové aplikácie

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 000 €
Ref. Č.
1-10-32460

Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti navrhovania a riadenia technologických infraštruktúr v rámci finančného sektora hľadáme Java programátora.

Náplň práce:

  • vývoj, implementácia, testing a údržba vlastných web aplikácii založených na Jave (J2EE-Spring framework)
  • práca v menšom tíme (7-10 programátorov)
  • príprava technických riešení/taskov a ich rozdelenie
  • úzka spolupráca s Biznis Analytikmi
  • práca s novou generáciou platformy na báze microservices
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • aspoň 2 roky skúseností v programovaní v jave/pokročilé skúsenosti
  • plynulý anglický jazyk
  • výhoda: skúsenosť so Spring/Hibernate frameworkom
Benefity
  • platobná karta Diners úplne bez poplatkov
  • bratislavská mestská karta zadarmo
  • stravné lístky v hodnote 3,80 Eur plne hradené
  • zdravotná starostlivosť PROCARE
  • životné a úrazové, neinvestičné poistenie AMSLICO
  • mindspring – korporátna univerzita a knižnica

Benefity, ktoré je možné využívať po skúšobnej dobe zamestnanca:

  • anglické jazykové kurzy
  • 25 dni do roka doplatená PN - z toho 5 dní sickday
  • doplnkové dôchodkové sporenie - s príspevkom zamestnávateľa vo výške 3%
  • odmeny k výročiam