IT tester/-ka s nemeckým jazykom - TPP, REMOTE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 000 €
Ref. Č.
1-16-39791-7

Máš aspoň základnú skúsenosť so SW testovaním a aktívne komunikuješ nemeckým jazykom? Pre IT centrum zahraničnej banky hľadáme manuálneho testera, ktorý bude zodpovedný za testovanie bankových aplikácií.

Náplň práce:

  • vykonávanie manuálnych testov
  • tvorba testovacích prípadov
  • identifikácia bugov a retesting
  • tvorba reportov
  • zodpovednosť za prípravu, resp. správu technickej dokumentácie
Požiadavky

Požiadavky:

  • skúsenosť s manuálnym testovaním a písaním test casov v nemeckom jazyku (aktívna znalosť nemčiny podmienkou)
  • ISTQB certifkácia a skúsenosť z bankového prostredia výhodou
Benefity

Benefity:

  • ročné finančné bonusy
  • možnosť práce z domu
  • preplácané jazykové kurzy a certifikácie
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom