pripája sa...

IT Biznis Analytik

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 2 200 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Drozdová Radka
Ref. Č. 1-10-32856

Máte skúsenosti na pozícii biznis analytika a chcete to využiť ? S nami sa Vám to podarí.
Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu MDM IT Biznis Analytik, ktorého náplňou práce bude:

  • komunikácia s klientom a vývojovým tímom
  • analyzovanie a preklad obchodných požiadaviek do funkčnej špecifikácie, zahrňujúc všetky aspekty riešení z Master Data Management (MDM), ako aj obchodné procesy, dátové modely a správu informácií
  • riešenie problémových situácií a zmena požiadaviek v priradených sférach
  • definovanie a uskutočňovanie kontroly dátovej kvality a komunikácia s vlastníkmi dát
  • prispievanie k riadiacim výborom a aktívne podieľanie sa na stanovovaní priorít a plánovaní vydaní
  • podporovanie vydaní vrátane komunikácie s klientmi, koordinácia prijímacích testov a užívateľských školení
  • zabezpečovanie hladkej spolupráce s obchodnými zadávateľmi a tímom MDM platformy

Požiadavky

  • vysokoškolské vzdelanie min. I. stupňa so zameraním na informačný manažment, technický smer a pod.
  • dobré komunikačné zručnosti (orálne aj písomné) v anglickom jazyku
  • reálne skúseností ako biznis analytik, dátový analytik, alebo MDM funkčný špecialista
  • skúsenosti s dátovým modelovaním
  • znalosti EBX MDM sú výhodou
  • skúsenosti s SQL - Oracle/DB2 na vykonávanie dátovej analýzy
  • skúsenosti v oblasti aplikačnej integrácie, práce s databázami, MS Office a reportmi
  • prezentačné schopnosti na vysokej úrovni
  • silné analytické schopnosti

Benefity

  • Garantovaný 13 plat
  • Flexibilná pracovná doba
  • Home office
  • Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
  • Work/ Life balance
  • Tréningy, školenia a certifikácie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Analytik | Biznis analytik | Biznis | IT Analyst