pripája sa...

IT ARCHITEKT

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 4 000 EUR
Publikované 12 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33005

Ponúkame príležitosť pre skúseného IT architekta, ktorého láka rozsiahla IT infraštruktúra, návrh aplikácií a ich integrácie v rámci Enterprise prostredia.

Náplň práce:

  • spolupráca s IT analytikom
  • návrh nových aplikácií vyvíjaných interne/externými spoločnosťami
  • úzka spolupráca s IT biznis analytikmi a programátorskými tímami
  • zodpovednosť aj za celkovú IT architektúru IT systémov
  • spolupráca pri implementácii IT riešení
  • dokumentácia IT architektúry

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilá skúsenosť s návrhom architektúry aplikácii
  • základná znalosť v oblasti C# alebo Java programovaní
  • angličtina na komunikatívnej úrovni

Benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na DDS
  • finančné bonusy
  • zľava na produkty spoločnosti

IT a telekomunikace | Manažment | Vývoj sw a analýza | Architekt | Programátor / vývojář | Java | .NET | C# | Developer