INŽINIER KVALITY

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 2 700 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-18-41848-1

Ste skúseným INŽINIEROM KVALITY v automotive a ovládate cudzie jazyky? V tom prípade máme pre Vás miesto v spoločnost v Lozornei, ktorá je Tier1 dodávateľ v automobilovom priemysle.

Náplň práce:

  • Komunikácia so zákazníkom, príp. dodávateľom
  • Adekvátne a promptne odpovedať na problémy u zákazníka
  • Analýza problémov priamo v závode a zabezpečenie okamžitých nápravných opatrení
  • Riešenie kvality výrobku, vznik prípadných reklamácii a ich riešenie
  • Monitorovanie zákazníckych portálov na dennej báze
  • Tvorba a spracovanie 8D reportov
Požiadavky

Požiadavky:

  • Skúsenosť z obdobnej pozície z Automotive minimálne 3 roky
  • Anglický jazyk na úrovni minimálne B2 (slovom aj písmom)
  • Nemecký jazyk na úrovni B1 (aj slovom!)
  • Znalosť nástrojov kvality (APQP, FMEA, 8D)
  • Ochota cestovať za zákazníkmi (cca 1 za 2-3 mesiace)
  • MS Office
  • Orientácia v automobilovom priemysle
  • Pro-aktívny prístup k riešeniu problémov
Benefity
  • možnosť home office (5 dní/mesiac)
  • bonus na cestovanie do zamestnania
  • široká škála ďalších finančných aj nefinančných benefitov