pripája sa...

INŽINIER DODÁVATEĽSKEJ KVALITY

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 21 dňami
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-25237

Pre nášho klienta, medzinárodnú AUTOMOTIVE spoločnosť obsadzujeme pozíciu VÝROBNÝ MANAŽÉR!

Náplň práce:

  • sledovanie procesov a zlepšovania kvality u dodávateľov,
  • vykonávanie procesných auditov, riešenie reklamácií, vykonávanie analýz chybovosti a sledovanie nápravných opatrení,
  • správca kvality portálu pre dodávateľov – SQP portal
  • zodpovedný za správnosť vyhodnotenia kvalitatívnych parametrov výkonnosti dodávateľov (týždenné/mesačné/ročné),
  • zodpovedný za sledovanie nápravných opatrení zadaných v SQ portáli a vyhodnocovanie efektívnosti nápravných opatrení.

Požiadavky

  • komunikácia v nemeckom jazyku
  • komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k úlohám,
  • prax v automotive min. 3 roky,
  • skúsenosti (APQP, PPAP, ISIR, SPC, process FMEA, Control Plan)
  • odolnosť voči stresu
  • vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | 8D | APQP | Automobilový priemysel | FMEA | Kvalita | PPAP | SPC | Quality inspector