SENIOR TECHNOLOGIST

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 950 - 2 250 €
Práca z domu
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-10-43248-2

Ste skúsený technológ a rozumiete požiadavkám Lean Managementu? Máte skúsenosti z výroby a navyše sa dorozumiete plynule anglicky alebo nemecky? Automotive spoločnosť v Lozorne Vám ponúka skvelú príležitosť na pracovný rast!

Vašou náplňou práce bude:

  • práca s projektovou dokumentáciou, zadanie projektu externému dodávateľovi a zodpovednosť za dodanie a zostavenie výrobnej linky
  • nastavenie linky do fázy sériovej výroby a zabezpečenie jej hladkého chodu
  • uplatňovanie princípov štíhlej výroby a štandardu S5
  • kontinuálna snaha o optimalizáciu procesov a technologického vybavenia vo vzťahu k efektivizácií LTU a znižovaniu PPM
  • zabezpečenie bezpečnosti operátorov pri práci
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • minimálne 2 roky skúseností vo výrobe na pozícii technológa
  • technické zameranie - skúsenosti z oblasti zvárania/ lisovania/ prípadne priamo z automotive (preferované)
  • Schopnosť pracovať s technickými výkresmi a odprezentovať technické požiadavky externému dodávateľovi
  • znalosť zásad a požiadaviek štíhlej výroby
  • znalosť FMEA, MSA, orientácia v normách ISO TS 16 949 a ISO 14001
  • samostatnosť, schopnosť štrukturovane riešiť problémy, plánovacie a organizačné schopnosti
  • schopnosť komunikovať plynule v angličtine (preferovane), alebo v nemčine so zahraničnými dodávateľmi
Benefity
  • bonus na cestovanie (do 220€)
  • variabilná zložka mzdy závislá od individuálneho výkonu a finančných výsledkov spoločnosti
  • možnosť HO (5 dní v mesiaci)
  • 2 Sick days
  • referral bonus
  • príspevky pri rôznych životných a pracovných udalostiach
  • nefinančné benefity v rámci sociálneho programu firmy