pripája sa...

ICT ADMINISTRÁTOR

Lokalita Bratislava
Publikované asi mesiacom
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32592

Do slovenskej spoločnosti, ktorá funguje na globálnej úrovni s vlastným meteorologickým softvérovým riešením hľadáme ICT administrátora.

Náplň práce:

  • administrácia užívateľov na Linux platforme
  • inštalácia, údržba, inovácia, podpora serverov, staníc, siete, aj hardvéru
  • inštalácia a podpora nových systémov
  • implementácia bezpečnostných riešení: firewalls, vstupy, antivírus
  • dokumentácia a procesy v rámci SW aj HW, nastavovanie SW licencii
  • školenie nových zamestnancov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • pokročilá znalosť Linux administrácie
  • mierne pokročilá znalosť Windows administrácie
  • mierne pokročilá znalosť administrácie sietí
  • základná znalosť hardware administrácie
  • komunikatívny anglický jazyk (úroveň B2)

Benefity

  • finančné bonusy a prémie (aj na mesačnej báze)
  • flexibilný pracovný čas (10-15)
  • home-office

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | LAN | WAN | PHP | Bash | Linux | Windows | Operating system and network administrator