HR SPECIALIST

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 1 800 €
Ref. Č.
1-14-39245

Máme pre Vás jedinečnú príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti na pozícii HR Data Management Specialist.

Vašou náplňou práce bude:

  • Denná práca s databázou IHRMS - zadávanie a aktualizácia údajov
  • Spolupráca a komunikácia so zamestnancami spoločnosti, dodávateľmi, manažérmi a technickými tímami
  • Riešenie problémov
  • Reportovanie
  • HR podpora pre oddelenie IT
Požiadavky

Vhodný kandidát, ktorý bude:

  • Komunikovať v anglickom jazyku na úrovni C1
  • Mať skúsenosti v HR, práca s databázami,
  • Mať Motiváciu pre prácu s dátami a prácu s ľuďmi
  • Ovládať Excel - reportovanie
  • Mať analytické myslenie a odolnosť voči stresu
Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:

  • 5 dní 100% hradenej PN
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra
  • Ročné bonusy