pripája sa...

HR Administrator

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 900 - 1 300 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Fini Federica
Ref. Č. 10841

HR je to, čo chceš robiť? Máš skúsenosti so mzdami a prehľad v Zákonníku práce? Chceš sa ďalej rozvíjať v HR administratíve? Tak potom hľadáme práve Teba!

Náplň práce zahŕňa:

  • vedenie personálnej agendy dočasne pridelených zamestnancov (spracovanie dochádzky, komunikácia so mzdovým oddelením)
  • príprava podkladov na mzdy
  • zabezpečenie komplexnej agendy pri uzatváraní pracovného pomeru
  • riešenie požiadaviek dočasne pridelených zamestnancov
  • zodpovednosť za agendu služobných ciest a vyúčtovaní zamestnancov
  • reporting

Požiadavky

Uprednostníme uchádzačov, ktorí majú :
  • Praktickú skúsenosť s prípravou podkladov na mzdy
  • Znalosť Anglického jazyka na úrovni B2
  • Prehľad v zákonníku práce
  • Právnické vzdelanie je výhodou
  • Zákaznícky orientovaná osobnosť
  • Samostatnosť a pracovná dynamika
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

Benefity

Čo Ti vieme ponúknuť my?
  • Dni voľna navyše
  • Flexibilná pracovná doba
  • Fruit day
  • Sick days
  • Training days v oblasti HR
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Multisport karta
  • Teambuldings počas celého roka

HR a kancelářské služby | HR | Konzultant | Recruiter | Špecialista | Nábor | Agentúra | Vzdelávanie a rozvoj | Senior | HR Specialist