Hlavný účtovník

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 3 200 €
Ref. Č.
1-7-43579

Hľadáme talentovaného a skúseného Hlavného účtovníka, ktorý sa stane kľúčovou súčasťou finančného tímu nadnárodnej spoločnosti.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

  • Vedenie tímu 4 účtovníkov
  • Dohľad nad vedením účtovníctva v súlade so slovenskými legislatívnymi požiadavkami
  • Vedenie vykazovania kapitálových investícií (CAPEX) vrátane konzultovania prognóz kapitálových výdavkov s manažmentom
  • Podieľanie sa na spracovávaní účtovných závierok a reportov
  • Sledovanie nevyfakturovaných dodávok
  • Riadenie spolupráce na štatutárnom audite a prideľovanie úloh tak, aby bol proces plynulý
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami na dosahovaní firemných cieľov
Požiadavky
  • Predošlá skúsenosť na obdobnej pozícii aspoň v trvaní 1 roka
  • Preukázateľné skúsenosti s vedením účtovníckeho tímu
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - B2
  • Dobrá znalosť práce v balíku MS office
  • Znalosť medzinárodných štandardov finančného vykazovania, či už US GAAP, alebo IFRS vítaná
  • Veľkou výhodou je predošlá prax vo výrobnom priemysle
  • Regeneračný bonus - 100 €/rok, príspevok na kultúrne a športové aktivity.
  • Príspevok na stravovanie
  • Rozvojové programy - možnosť kariérneho rastu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Športové a kultúrne aktivity
  • Vitamínový balíček, ovocné dni každý mesiac, vianočné darčeky
  • Podniková jedáleň