FULLSTACK PROGRAMÁTOR (Java+JS) s primárnym fokusom na Javu, pre nový IT projekt

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 500 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33634

Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme Fullstack programátora, ktorý má primárne zameranie na Javu, ale nevyhýba sa ani užívateľskému rozhraniu.

Náplň práce:

  • vývoj, implementácia, testing, support, migrácie na cloud: Java 70%/ JavaScript 30%
  • vývoj aplikácie, ktorá bude slúžiť na reguláciu EU aspektov
  • práca v čerstvo založenom tíme, ktorý sa špecifikuje na jeden druh aplikácii/projektov
  • spolupráca so Švajčiarskym tímom na báze SCRUM

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú znalosť s Java programovaním (aspoň 2-ročné skúsenosti)
  • pracovnú skúsenosť s JavaScript programovaním
  • pokročilá znalosť SQL
  • komunikatívnu znalosť anglického jazyka

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Web developer | Programátor / vývojář | Java | Javascript | Angular | SQL | Developer