FULLSTACK PROGRAMÁTOR

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 500 €
Ref. Č.
1-10-33653

Hľadáme Fullstack developera, ktorý bude súčasťou novovznikajúceho tímu so zameraním na Solvency.

Náplň práce:

- návrh a vývoj zlepšení na existujúcich aplikáciách
- migrácie na cloud
- implementácia a testing riešení
- spolupráca na technických analýzach

Požiadavky

Kandidát musí mať:

- profesionálne skúsenosti vo webových technológiách
- skúsenosť s vývojom v Jave
- pokročilú znalosť databáz
- anglický jazyk- B2 (písomná aj ústna komunikácia so zahraničnými kolegami)

Benefity

- flexibilný čas (6-22)
- príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
- príspevok na eco spotrebiče 3600€
- garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
- možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
- multikultúrne prostredie
- OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)