pripája sa...

FULLSTACK (Java+JavaScript) PROGRAMÁTOR

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 3 500 EUR
Publikované dňom
Kontakt Drozdová Radka
Ref. Č. 1-10-33649

Si skúsený Fullstack developer, chceš uplatniť svoje skúsenosti v stabilnej spoločnosti a mať možnosť rozvíjať sa technologicky ale aj osobnostne?

Staň sa súčasťou tímu vo vývojovej a konzultantskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou pre softvérové riešenia na nemeckom a švajčiarskom trhu, ktorý ponúka kvalitné zaškolenie a procesy, ako aj prácu na lukratívnych projektoch.

Náplň práce:

  • vývoj v Javascripte a Jave na end to end projektoch
  • spolupráca na nasadzovaní nových funkcionalít
  • customizácia projektov
  • implementácia požiadaviek biznisu
  • využívanie scrumu

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • skúsenosť s programovaním v Jave (aspoň 1 rok)
  • skúsenosť s programovaním v JavaScripte (aspoň 1 rok)
  • komunikatívnu znalosť anglického jazyka
  • ochotu vycestovať na 2-týždňové školenie do zahraničia
  • proaktívny a iniciatívny prístup

Benefity

  • extra dovolenka nad rámec zákona (5 dní)
  • finančné bonusy
  • jazykové kurzy
  • multisport karta
  • kurzy nemčiny
  • možnosti vzdelávania, aj v zahraničí

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Web developer | Programátor / vývojář | Java | Javascript | HTML | CSS | Programmer