Fullstack developer - React, Typescript

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 4 500 €
Ref. Č.
1-16-39691-2

Pre nášho klienta, novovzniknutú zahraničnú spoločnosť poskytujúcu služby v oblasti poisťovníctva, hľadáme skúseného fullstack vývojára, ktorý by nie len obohatil súčasný tím, ale by aj výrazne prispel svojimi skúsenosťami k vývoju a údržbe inovatívnych SW riešení pre poisťovníctvo. Ak ťa baví komunikácia v anglickom jazyku, vývoj a rád prekonávaš výzvy môže byť táto pozícia vhodná aj pre teba.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za celý life-cycle vývoja na frontend ale aj backend časti v rámci Javascript prostredia
  • Participácia pri návrhoch riešení, samotnom vývoji, testovaní a následnej implementácii produktu
  • Spolupráca s Product Ownermi, biznis analytikmi pri nastavovaní procesov v rámci projektov
Požiadavky
  • Minimálne 3 - ročné skúsenosti ako Fullstack vývojár (Typescript, React, SQL)
  • Základný prehľad v API rozhraní, Client Server a Nest
  • Skúsenosť s prácou v agilnom tíme
Benefity
  • Ročný finančný bonus až 10%
  • 100% náhrada za práceneschopnosť od prvého dňa
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Flexibilný pracovný čas
  • Multisport Karta
  • Jazykové kurzy
  • Plne preplácané nadčasy