Skladník v chladenom sklade s ubytovaním v Bratislave!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 240 - 1 450 €
Ref. Č.
4-21-40993-5
Popis práce

Skladník v sklade s mliečnymi výorbkami v Bratislave.

Ponúkame:

Základná mzda: 1140€

Príplatky nad rámec zákona

Prémie - maximálne 15%

Príplatok za prácu v chladenom prostredí

Náplň práce:

  • príprava tovaru na expedíciu
  • manipulácia s tovarom – naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie pozastaveného tovaru, odvoz reklamovaného tovaru, označovanie výrobkov
  • starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia
  • doplnkové skladové práce (prebaľovanie, etiketovanie)
  • práca s elektrickým paletovým vozíkom a skenerom

Práca na 12 a 8 - hod. zmeny

Požiadavky
  • ochota pracovať na zmeny (striedanie 8 a 12 - hodinových zmien)
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • platný preukaz na NZV podmienka
  • skúsenosti s prácou v sklade výhodou
  • ochota pracovať v chladnom prostredí (5°C)
Benefity
  • nadštandardné príplatky
  • stravná karta v hodnote 5,85€
  • pravidelné zvyšovanie základnej mzdy
  • ubytovanie
  • stravovanie v jedálni
  • pracovné oblečenie + zabezpečené pravidelné čistenie
  • zľava na výrobné produkty