pripája sa...

ELEKTROTECHNIK - ÚDRŽBÁR

Lokalita Bratislava
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-26-29238

Využite príležitosť pracovať ako ELEKTOTECHNIK. Ste absolvent a máte aspoň 6-mesačnú pracovnú skúsenosť s elektrotechnickou prácou? Pošlite nám svoj životopis.

Vašou náplňou práce bude:

  • Diagnostika porúch a ich riešenie
  • Preventívna a prediktívna údržba zariadení
  • Výmena súčiastok výrobných liniek
  • Návrhy riešení elektrotechnických porúch

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Elektrotechnické/strojárske vzdelanie
  • § 21-22 podľa vyhl. 508/2009 Z.z.
  • Prax v údržbe elektrických a mechanických zariadení
  • Základná znalosť cudzieho jazyka
  • Vodičský preukaz sk. B

Pracovný čas je 4-ZMENNÁ PREVÁDZKA

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:
  • 13. plat
  • Príspevok na dochádzanie
  • Bonusy za zlepšovacie návrhy až do 1000 EUR
  • Jubilejné príspevky
  • Iné finančné a nefinančné benefity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | Elektrotechnika | Strojárstvo | Absolvent | Technik | Výroba | Electrician