Elektrotechnik

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 200 €
Ref. Č.
1-26-33717

Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Budeš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť.

Vašou náplňou práce bude:

  • Mechanická a elektrická montáž strojov
  • Kontrola kvality prebratého materiálu
  • Nájdenie a odstránenie chýb
  • Testovanie stroja pre zákaznícke návštevy

PRACOVNÁ DOBA: Pondelok-Piatok od 7:00 do 15:30 hod.

ZABEZPEČENÁ Autobusová doprava z Pezinka

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • Stredoškolské vzdelanie TECHNICKÉHO ZAMERANIA
  • Predchádzajúca prax v oblasti výroby VÝHODOU
  • Ak nemáš vyhlášku 21, budeš mať možnosť si ju dorobiť po skúšobnej dobe
Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:

  • Zabezpečený pitný režim
  • Ovocný deň každú stredu
  • Ročný bonus
  • Referal bonus
  • Zabezpečená autobusová doprava z Pezinka
  • Vianočný večierok