Elektromontér vo výrobnej spoločnosti

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 236 - 1 240 €
Ref. Č.
100-10-40806-1
Popis práce

Vašou náplňou práce bude:

  • montáž elektropanelov
  • oživovanie strojov
  • testovanie strojov
  • nahrávanie programov do strojov
  • údržba a oprava elektrických zariadení podľa potreby
Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

  • Elektrotechnické vzdelanie
  • Vlastník vyhlášky §22 - podmienkou
  • Práca na 2 zmeny

Viac info radi poskytneme na tel.č.: 0902 909 285

Benefity
  • 13. plat
  • nadčasy preplácané nad rámec zákonníka práce
  • príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR)
  • príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km - do 250 eur mesačne počas dvoch rokov
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • vlastná kuchyňa a jedáleň (zabezpečenie raňajok a obedov)
  • nápojový program na pracovisku
  • bohatý sociálny program a firemné aktivity
  • príspevky pri pracovných jubileách
  • spoločenské akcie a akcie pre deti zamestnancov