Elektromechanik

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 450 - 1 600 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
3-10-43409

Ak hľadáš nové výzvy a chceš pracovať v tíme špecialistov v nadnárodnej spoločnosti, ktorých nezastaví žiadny problém, hľadáme práve teba a patríš k nám!

Aká bude Tvoja náplň práce?

  • Vykonávať demontážne a montážne práce elektrorozvádzačov a elektromechanických častí stroja.
  • Vykonávať nastavenie a zoradenie stroja.
  • Vykonávať servisné práce na elektrozariadeniach s bezpečným napätím.
  • Vykonávať diagnostiku riadiacich systémov Siemens TIA portal.
  • Určovať poruchy a ich príčiny na elektrických a elektronických systémoch s použitím výkresovej dokumentácie.
  • Diagnostikovať zariadenia a overovať účinnosť opráv.
  • Zúčastňovať sa optimalizácie zariadení pomocou zmien.
  • Optimalizovať sortiment skladovaných náhradných dielcov.
Požiadavky
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s výučným listom
  • Elektrotechnická spôsobilosť Osvedčenie podľa §21-22
  • Znalosť čítania výkresovej dokumentácia (elektro; pneumatika a hydraulika -výhodou)
  • Znalosti kamerových systémov a 3D kamerových systémov napr. Keyence, Cognex, Omron, Sick, Balluf a pod.
  • Znalosti riadiacich systémov Siemens
  • Znalosti navrhovania a kreslenia schém v Eplan alebo obdobnom programe
  • Znalosť MS 365 aplikácii - výhodou
  • Znalosti práce s KUKA robotmi – výhodou
  • Dobré teoretické znalosti v oblasti mechaniky, pneumatiky
  • Všeobecný prehľad v oblasti výrobných technológií
  • Schopnosť analýzy existujúcich riešení, schopnosť návrhu a implementácie nových riešení pre detekcie, schopnosť nájsť na trhu riešenie ak nie je dostupné v prevádzke
  • Schopnosť tímovej spolupráce
Benefity
  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné.
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia.
  • Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.

Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku. .