Elektrotechnický inžinier, 13. plat a príspevok na dopravu

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 600 €
Ref. Č.
1-30-33706

Vždy ťa lákalo prostredie laboratória, máš elektrotechnické alebo fyzikálne vzdelanie a si samostatný typ človeka? Poď pracovať ako elektrotechnický inžinier!
Do satbilnej spoločnosti s príjemnou rodinnou atmosférou hľadáme na oddelenie riadenia kvality šikovného človeka, ktorý sa nezľakne výzvy a bude ochotný na sebe pracovať. Firma sa zameriava na výrobu výkonných polovodičových modulov a systémov. Tvojou úlohou bude testovať, či tieto moduly spĺňajú predpísanú kvalitu. Navyše sa počas výkonu práce dostaneš do kontaktu s prístrojmi, ktoré nikde inde na Slovensku nenájdeš!

Hlavná náplň práce:
- Testovanie elektrických charakteristík polovodičov
- Plánovanie a vykonávanie skúšky – vykonávanie testov, skúšok
- Písanie reportov z vykonaných skúšok v anglickom jazyku

Požiadavky

Čo od teba vyžadujeme:
- Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa (elektrotechnické/fyzikálne)
- Znalosť anglického jazyka – slovom aj písmom
- MS Office – používateľská úroveň
- Samostatnosť
- Ochota vzdelávať sa
- Ochota vycestovať
- Hľadáme človeka, ktorému neprekáža skôr introvertne orientovaná práca

Benefity

- Flexibilná pracovná doba
- 13. plat rozdelený na 2 časti
- Dovolenka nad rámec Zákonníka práce
- Polročné odmeny
- Príspevok na dopravu do zamestnania
- Stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
- Jazykové školenia