pripája sa...

Elektrotechnický inžinier, 13. plat a príspevok na dopravu

Lokalita Vrbové
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 900 EUR
Publikované 15 dňami
Kontakt Kováčová Simona
Ref. Č. 1-30-33706

Vždy ťa lákalo prostredie laboratória, máš elektrotechnické alebo fyzikálne vzdelanie a si samostatný typ človeka? Poď pracovať ako elektrotechnický inžinier!
Do satbilnej spoločnosti s príjemnou rodinnou atmosférou hľadáme na oddelenie riadenia kvality šikovného človeka, ktorý sa nezľakne výzvy a bude ochotný na sebe pracovať. Firma sa zameriava na výrobu výkonných polovodičových modulov a systémov. Tvojou úlohou bude testovať, či tieto moduly spĺňajú predpísanú kvalitu. Navyše sa počas výkonu práce dostaneš do kontaktu s prístrojmi, ktoré nikde inde na Slovensku nenájdeš!

Hlavná náplň práce:

  • Testovanie elektrických charakteristík polovodičov
  • Plánovanie a vykonávanie skúšky – vykonávanie testov, skúšok
  • Písanie reportov z vykonaných skúšok v anglickom jazyku

Požiadavky

Čo od teba vyžadujeme:
  • Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa (elektrotechnické/fyzikálne)
  • Znalosť anglického jazyka – slovom aj písmom
  • MS Office – používateľská úroveň
  • Samostatnosť
  • Ochota vzdelávať sa
  • Ochota vycestovať
  • Hľadáme človeka, ktorému neprekáža skôr introvertne orientovaná práca

Benefity

  • Flexibilná pracovná doba
  • 13. plat rozdelený na 2 časti
  • Dovolenka nad rámec Zákonníka práce
  • Polročné odmeny
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
  • Jazykové školenia

Engineering | Elektrotechnika | Inžinier | Technický | Nízke napätie | Fyzika | Electrical engineer