Senior DevOps Engineer s nemčinou- TPP/živnosť

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 000 - 4 000 €
Práca z domu
Ref. Č.
1-15-41360-9

Príležitosť pre skúseného DevOps inžiniera v spoločnosti poskytujúcej SW riešenia pre poisťovne! Pokiaľ máte skúsenosti v oblasti automatizácie, láka Vás zavádzanie nových DevOps procesov a budovanie CI/CD pipelines, čítajte ďalej!

Vašou náplňou práce by bolo:

  • zabezpečovať operations ako aj ďalší vývoj centrálnej build infraštruktúry na báze Linux/Unix
  • práca na automatizácii ako aj na zlepšení implementácie a dodávania softvérového riešenia zákazníkom
  • vývoj a implementácia CI/CD pipelines
  • tvorba návrhov procesov, ich monitorovanie a ďalší vývoj v oblasti automatizácie, testovania a deploymentu
  • úzka spolupráca s vývojovým tímom

Techstack: Linux/Unix, Git, Docker, Kubernetes, Jenkins (CI/CD)

Požiadavky
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii, ideálne v spoločnosti poskytujúcej služby v oblasti vývoja SW riešení (minimálne 4-5 rokov)
  • skúsenosť s vývojom a zavádzaním CI/CD pipelines
  • hlboká znalosť DevOps technológií
  • aktívna znalosť anglického aj nemeckého jazyka
  • Možnosť práce v režime full remote, v prípade potreby je k dispozícii aj office v Bratislave, Žiline aj Košiciach
  • Vianočné bonusy
  • Performance bonus
  • Dovolenka navyše
  • Multisport
  • Školenia a certifikácie