DevOps Engineer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 500 €
Práca z domu
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-16-42288-3

Máš skúsenosti ako Devops Engineer a chceš sa stať súčasťou známej spoločnosti?

Tvojou náplňou práce bude:

  • design a správa infraštruktúry používanej SW development tímami
  • design a dokumentácia konceptu kódu a konzultácia jeho implementácie
  • zodpovednosť za implementáciu a chod infraštruktúry
  • podpora a konzultácia pre SW development tím z pohľadu DevOps prostredia
Požiadavky
  • aspoň 4 ročné skúsenosti na obdobnejpozícii
  • skúsenosť s technológiami ako Kubernetes, Git, CI/CD
  • skúsenosť so skriptovaním v Python a Bash
  • výhodou sú skúsenosti s technológiami Ansible, Terraform
Benefity

Spoločnosť ponúka pestré benefity ako napríklad:

  • 13. plat s ročným bonus
  • Strávné nad rámec zákona- i počas dovolenky
  • Refferal bonus
  • Príspevok do III. dôchodkového piliera
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Multisport karta