pripája sa...

Data Engineer

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 450 - 3 500 EUR
Publikované 15 dňami
Kontakt Drozdová Radka
Ref. Č. 1-10-33429

Hľadáme databázového developera pre švajčiarské a nemecké projekty v spoločnosti s možnosťou technologického, ale aj osobnostného rozvoja.

Náplň práce:

  • tvorba a administrácia ETL procesov
  • data modeling
  • data analýza
  • transformácia procesov
  • vývoj interného produktu
  • práca na projektoch pre externých klientov

Požiadavky

Požiadavky:
  • skúsenosti s databázovým vývojom
  • znalosť SQL databáz
  • znalosť Windows Batch, Windows PowerShell, alebo Unix Bash
  • anglický jazyk- písomná a ústna komunikácia

Benefity

Benefity:
  • extra dovolenka nad rámec zákona (5 dní)
  • finančné bonusy
  • jazykové kurzy
  • multisport karta
  • kurzy nemčiny

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Analytik | SQL | T-SQL | PL/SQL | MySQL | MS SQL | Mongo DB | Maria DB | Programmer