Chceš prácu v sede a v bielych rukavičkách? Poď s nami kontrolovať plasty!

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 580 - 650 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Paulovičová Katarína
Ref. Č. 2-21-29513

Popis Práce

Vašou náplňou práce bude:

  • 100 % optická kontrola plastov určených do automobilov
  • Balenie plastov
  • Práca prevažne v sede

Pre viac info zavolajte na tč 0910 744 004.

Požiadavky

  • Dobrý zrak (môžu byť aj okuliare)
  • Spoľahlivosť
  • Precíznosť
  • Chuť pracovať na 2 zmeny

Benefity

  • dochádzkový bonus každý mesiac 70€
  • každý mesiac 5€ na nápoje v automate
  • príplatok za nočnú zmenu 1,38/hodina
  • polročný bonus 190€
  • ročný bonus 190€
  • navýšenie mzdy po roku na 610€ (plus dochádzkový bonus)
  • navýšenie mzdy po dvoch rokoch na 680€ (plus dochádzkový bonus)
  • vianočné odmeny
  • bonus pri naodeninách - jubileu, svadbe, narodení dieťaťa
  • dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
  • možný prechod do interného stavu
  • stravné lístky
  • príjemné, čisté pracovné prostredie
  • doprava ZDARMA zabezepečená zo smerov: HC, NZ, TO

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | Robotník | Production Operator