Business Analyst

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 2 300 €
Ref. Č.
1-16-40415-4

Pre Business pobočku nášho klienta v Košiciach, ktorý pôsobí v stavebníctve hľadáme skúseného Biznis analytika do medzinárodného tímu pre reporting a analytiku.

Náplň práce:

  • koordinácia aktivít v rámci manažovania dát (kolekcia, validácia, vizualizácia) a príprava komplexných data setov na analýzu
  • interpretácia dát a príprava vizuálov (prezentácie) výsledkov manažmentu
  • komunikácia požiadaviek, dizajnu a vizualizácie vývojovému tímu.
  • participácia na rôznych workshopoch a sledvanie súčasných trendov v analytike/AI/reportingu
  • zdieľanie know-how, nových procesov a stratégií
Požiadavky
  • vysokoškolský titul v oboroch Business, Finance, Accounting, Engineering, IT
  • Angličtina aspoň na úrovni B2
  • pracovné skúsenosti s reportingom a dátovou analytikou
  • pokročilé zručonosti v Excel a Google Sheets
  • dobré prezentačné zručnosti (PowerPoint/Google Slides)
  • proaktívny profesionálny prístup, schopnosť organizovanej a samostatnej práce s dôrazom na riešenie problémov

Výhodou:

  • znalosti Qlikview/Reporting/Analytical tools (SPA FC/BW)
Benefity
  • ročný bonus
  • Možnosť Home office/remote spolupráce
  • Spoločenské podujatia a teambuildingy
  • Eco-friendly office
  • Podpora zdravého životného štýlu, Multisport karta
  • Tréningové a rozvojové príležitosti, jazykové kurzy
  • Podpora miestnych komunít a dobrovoľnícke činnosti