Business Account Špecialista s NJ

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 1 700 €
Ref. Č.
1-6-41862-1

Ovládate nemecký jazyk a hľadáte si prácu, kde budete maž možnosť komunikovať v tomto jazyku denno denne? Máte sales ducha a radi by ste pracoval v úspešnej medzinárodnej spoločnosti?

Vašou náplňou práce bude:

  • Denná komunikácia s nemecky hovoriacimi klientmi ohľadne novej platformy spoločnosti
  • Prezentácia platformy, poskytovanie všetkých informácií a možností pre klienta, vytváranie si dobrého vzťahu
  • Podpora spokojnosti klientov
  • Cold-calling klientom
  • Dosahovanie týždenných, mesačných a kvartálnych cieľov
  • Komunikácia s inými oddeleniami, prevažne so Sales tímom
Požiadavky

Radi Vás zvážime na túto pracovnú pozíciu, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

  • Znalosť Nemeckého jazyka-úroveň B2-C1- denná komunikácia s nemecky hovoriacimi klientmi
  • Znalosť Anglického jazyka- úroveň B2- komunikácia vrámci spoločnosti
  • Motivácia pre prácu v oblasti SALES
  • Predchádzajúca skúsenosť v SALES výhoda, nie však podmienka
Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ako napríklad:

  • Flexibilná pracovná doba
  • Hybridný model práce- možnosť home office
  • Dni zdravotného voľna
  • Multisport karta
  • Rozmanité portfólio školení
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Fruit days