Baví Vás finančný kontroling, ste dáta-orientovaný/á a zaujíma Vás logistika?

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 600 €
Ref. Č.
1-7-39300

Ak pre Vás znie táto kombinácia zaujímavo, čítajte ďalej a dozviete sa viac o pozícii kontrolingového analytika v logistike.

V čom spočíva náplň práce na tejto pozícii?

  • kalkulácia logistických výdavkov a ich nahrávanie na základe faktúr
  • práca v programe SAP
  • riešenie logistických rate-ov medzi spoločnosťami
  • reporting
  • spätná investigatíva ak čokoľvek nesedí
  • práca s naozaj veľkým množstvom dát
Požiadavky

Čo potrebuje splniť úspešný kandidát?

  • Skvelá angličtina na úrovni C1
  • Pokročilý level Excelu (pivotky, lookupy,...)
  • veľkou výhodou je skúsenosť s Power BI alebo Power Query
  • Aspoň 3 roky skúseností, ideálne v oblasti finančného kontrolingu, financií, alebo supply chain.
  • Skúsenosť so spracovaním veľkého množstva dát
  • analytické myslenie, efektívna komunikácia
Benefity
  • 13. plat
  • vykonnostny bonus podla vysledkom jednotlivca a vysledkov firmy
  • zivotne poistenie a zdravotna starostlivost
  • sick days, moznost HO, 25 dni dovolenky pre vsetkych
  • a mnoho dalsich benefitov, ktore Vam budu predstavene na pracovnom pohovore