pripája sa...

Backup - Storage Administrátor

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 400 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Kadlíček Martin
Ref. Č. 1-10-34018

Práca je vhodná ako pre skúsených ľudí ale aj pre úplných začiatočníkov, ktorí už majú čiastočné skúsenosti a chcú nabehnúť do IT sveta naplno. Uvítame ak si absolvent končiaceho ročníka na VŠ a máš dostatok času, poprípade si šikovný absolvent Strednej školy. Určite budeme radi aj za skúsených znalcov.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Monitorovanie existujúcich zálohových systémov
  • Práca aj s Cloudovými úložiskami
  • Obnova dát iba pre interných zamestnancov
  • Riešenie technických požiadaviek interných zamestnancov
  • Troubleshooting
  • Riešenie incidentov

Požiadavky

  • Ochota pracovať na zmeny
  • Anglický jazyk B1 (minimálne vedieť zvládnuť krátky pohovor v cudzom jazyku)
  • Základné znalosti spravovania OS Windows
  • Hardware znalosti výhodou
  • záľuba pre IT oblasť

Benefity

  • 600€ ročný bonus
  • Hradené stravné lístky
  • Multisport karta
  • skúsenejší kandidáti majú možnosť mať Home office po dohode s team-leaderom
  • Možnosť kariérneho postupu

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | Absolvent | Windows | Service desk | IT | Junior | OS administrator