Automation Tester - Cypress (TPP, REMOTE)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 300 - 3 200 €
Ref. Č.
1-16-40084-1

Hľadáš novú výzvu a baví ťa vývoj end to end automatizovaných testov? Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti poisťovníctva hľadáme do tímu novú posilu, ktorá by aktívne participovala na testovaní kľúčových poistných aplikácií.

Náplň práce:

  • Návrh, vývoj a implentácia E2E automatizovaného testovania (UI & API)
  • Exekúcia automatizovaných testov, identifikácia bugov a retesting
  • Aktívna účasť pri návrhoch testovacích stratégií
  • Podieľať sa na zlepšovaní procesov pri automatizácii testovania
Požiadavky

Ideálny kandidát by mal mať:

  • skúsenosť s vývojom a implementáciou E2E automatizovaných testov
  • silnú orientáciu v nástrojoch využívaných na UI & API testing (ideálne Cypress UI & Ready API)
  • komunikačnú úroveň anglického jazyka minimálne B2 (každodenná komunikácia s kolegami)

Výhodou ale nie podmienkou sú:

  • predchádzajúce pôsobenie v oblasti poisťovníctva/zaisťovníctva
  • znalosť Javascript
  • orientácia v ďalších nástrojoch na automatizáciu testovania (napr. Selenium, SoapUI)
Benefity
  • 100% home office
  • extra dovolenka nad rámec zákona (5 dní)
  • finančný bonus
  • kompenzácia nadčasov
  • kurzy nemčiny
  • široké možnosti vzdelávania
  • Multisport