pripája sa...

ANGULAR Technical LEAD/senior developer

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 3 500 EUR
Publikované 28 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-30186

Popis Práce

Posuň sa na pozíciu TECH LEADa!

Náplň práce:

  • vývoj FE aplikácií v enterprise prostredí
  • práca v medzinárodnej finančnej spolocnosti
  • podieľanie sa na návrhu a vývoji UX/UI riešení
  • využívanie TypeScriptu aj ES (podľa projektu)
  • programovanie v Angular 2+
  • zodpovednosť za vedenie tímu po technickej stránke

Požiadavky

  • pokročilé skúsenosti s vývojom v JavaScripte
  • profesionálne skúsenosti s Angularom
  • aktívna angličtina (schopnosť verbálnej komunikácie s kolegami v zahraničí)

  • výsledný plat závisí od skúseností a znalostí kandidáta a môže byť vyšší ako je inzerovaná suma
  • finančné bonusy
  • flexibilný pracovný čas
  • home office
  • cestovanie
  • možnosť relokacie v rámci spoločnosti

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Manažment | Web developer | Angular | Javascript | Programmer