pripája sa...

SENIOR ANGULAR PROGRAMÁTOR/LEAD

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 3 500 EUR
Publikované 16 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-30186

Hľadáme Angular programátora, ktorý sa chce posunúť na Technical Leada v medzinárodnej IT spoločnosti zameranej na fin-tech oblasť.

Náplň práce:

  • vývoj FE aplikácií v enterprise prostredí
  • práca v medzinárodnej finančnej spoločnosti
  • podieľanie sa na návrhu a vývoji UX/UI riešení
  • využívanie TypeScriptu aj ES (podľa projektu)
  • programovanie v Angular 2+
  • zodpovednosť za vedenie tímu po technickej stránke

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilé skúsenosti s vývojom v JavaScripte
  • profesionálne skúsenosti s Angular frameworkom
  • aktívna angličtina

Benefity

  • možnosti kariérneho rastu
  • účasť na vzdelávacích kurzoch, konferenciách a tréningových
  • motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne)
  • flexibilný pracovný čas
  • home office
  • možnosť relokacie v rámci spoločnosti

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Manažment | Web developer | Angular | Javascript | Programmer