Analytik so znalosťou Power BI - ste to Vy?

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 1 800 €
Ref. Č.
1-19-40190-2

Pre FMCG spoločnosť so sídlom v Bratislave obsadzujeme pozíciiu analytika v oblasti e-commerce. Je to novo vzniknutý tím, ktorý sa stále rozrastá a preto hľadajú kandidáta, ktorý ho doplní.

Náplň práce vyzerá takto:

  • sťahovanie neharmonizovaných data súborov
  • harmonizácia dát v Power BI
  • kontrola e-commerce data setov
  • reportingové aktivity
  • komunikácia s prideleným biznis partnerom
Požiadavky

Na pozíciu Vás radi zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

  • skúsenosť s prácou s veľkými data súbormi - oblasť e-commerce je obrovskou výhodou
  • znalosť Power BI
  • pokročilá úroveň MS Excel - kontingenčné tabuľky, vyhľadávacie funckie, power query, power pivot a pod.
  • angličtina na úrovni B2
  • analytické myslenie
Benefity

Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov:

  • 13.sty plat a finančné bonusy
  • firemná škôlka
  • interné vzdelávania
  • zľavy na firemné produkty
  • zdravotná starostlivosť

A mnohé ďalšie. Na pohovore si povieme viac.