pripája sa...

ADMINISTRATÍVA A PODPORA DODÁVATEĽOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR
Publikované 26 dňami
Kontakt Grafton Jobs
Ref. Č. 1-26-33583

Hľadáte si prácu v administratíve technickejšieho zamerania?

Vašou pracovnou náplňou by bolo:

  • Spracovávanie údajov o dodávateľoch do systému spoločnosti
  • Preklápanie údajov už aktuálnych dodávateľov z aktuálneho systému do nového
  • Podpora interným aj externým partnerom v prípade nefunkčnosti alebo iných otázok

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 6 mesačná skúsenosť v administratíve (master data, processing dát/dokumentov a pod.)
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2- schopnosť plynulo komunikovať, spontánne reagovať
  • Znalosť programu SAP je výhodou
  • Dobré komunikačné zručnosti, zmysel pre detail

Finančné aj nefinančné benefity Vám budú predstavené na osobnom pohovore samotnou spoločnosťou.

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Administration