ADMINISTRATÍVA A PODPORA DODÁVATEĽOV

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 300 €
Ref. Č.
1-26-33583

Hľadáte si prácu v administratíve technickejšieho zamerania?

Vašou pracovnou náplňou by bolo:

- Spracovávanie údajov o dodávateľoch do systému spoločnosti
- Preklápanie údajov už aktuálnych dodávateľov z aktuálneho systému do nového
- Podpora interným aj externým partnerom v prípade nefunkčnosti alebo iných otázok

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:

- Minimálne 6 mesačná skúsenosť v administratíve (master data, processing dát/dokumentov a pod.)
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2- schopnosť plynulo komunikovať, spontánne reagovať
- Znalosť programu SAP je výhodou
- Dobré komunikačné zručnosti, zmysel pre detail

Finančné aj nefinančné benefity Vám budú predstavené na osobnom pohovore samotnou spoločnosťou.