Senior .Net/C# Developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 500 €
Ref. Č.
1-10-33220

Ak .NET/C# zohráva hlavnú úlohu v tvojom pracovnom živote a chceš sa v tomto smere rozvíjať na novej pozícii, vieme ti v tomto smere pomôcť.

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu, kde náplňou práce bude:
- Vývoj v .NET/C#
- Vývoj a správa aktuálnyhc aplikácií, traidingovej platformy a CRM systému
- Vytvorenie nového webu spoločnosti
- Analýza dát
- Vývoj a podpora integrácií s viacerými externými systémami
- Analýza a optimalizácia software a databázového výkonu
- Aktuálne používaný OS je Windows a ako metodologický postup KANBAN
- Do budúcna je plán venovať sa aj kryptoménam

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
- Aspoň 3 ročné skúsenosti s NET framework / C# / Web API
- Skúsenosti s SQL
- Angličtina na komunikatívnej úrovni B2/C1, nakoľko manažment pochádza z UK
- Vysokoškolské vzdelanie z IT oblasti

Výhodou sú:
- Znalosti z finančnej oblasti

Benefity

Benefity:
- Možnosť práce na TPP alebo živnosť/s.r.o
- Home office (cca 1 deň/ týždeň)
- 5 dni dovolenky navyše do 33 rokov, 3 dni po 33-ke
- Ročný performance bonus vo výške 10% ročného platu
- Referral bonus až 1000 eur
- Flexibilná pracovná doba
- Edenred kupóny pre kultúrne a športové podujatia 30-40€/mesiac
- Preplácanie tréningov, konferencií a certifikácií
- Jazykové kurzy
- Príspevok na svadbu alebo narodenie dieťaťa 400€