VÝVOJOVÝ MANAŽÉR

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
1 800 - 2 000 €
Published
Reference
1-30-34071
This position is archived.
Job description

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky v potravinárskom priemysle na pozícii VÝVOJOVÝ MANAŽÉR.

Vašou náplňou práce bude:

  • Vedenie oddelenia vývoja – tím špecialistov a technológov v oblasti vývoja a inovácií
  • Riadi proces vývoja nových výrobkov v rámci schválených projektov
  • Zúčastňuje sa na vývojových iniciatívach zákazníka, skúma jeho požiadavky a komunikuje ich ostatným oddeleniam
  • Overuje možnosti implementácie špecifických zákazníckych požiadaviek do výroby
  • Spolupracuje s oddelením marketingu pri inováciách, vývoji nových výrobkov a tiež pri mapovaní a hodnotení vlastných a konkurenčných produktov
  • Spracováva a hodnotí výsledky benchmarkingu
  • Sleduje nové trendy vo zverenej oblasti s cieľom naplniť strategické ciele spoločnosti
  • Navrhuje nové procesy s cieľom zlepšenia kvality výrobkov redukciu nákladov, harmonizácie surovín, optimalizácie výrobných procesov
  • Plánuje, organizuje, riadi a vyhodnocuje testovanie nových výrobkov
Requirements

Úspešný kandidát by mal mať:

  • skúsenosti v oblasti chémie, potravinárstva, pharmabusinessu
  • prax na obdobnej pozícii - 5 rokov
  • manažérske zručnosti
  • anglický jazyk - aktívna komunikácia nutná
Benefits
  • 13. a 14.ty plat a ďalšie benefity
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.sk/en/job-search