SECURITY MANAGER

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
2 500 - 3 500 €
Published
Reference
1-15-34817
This position is archived.
Job description

Hľadáme IT manažéra pre oblasť bezpečnosti a ochrany osobných údajov pre nášhho klienta v oblasti IT/telekomunikácii.

Náplň práce:

  • zaistenie ISO štandardov spoločnosti
  • GDPR, zaistenie a zabezpečenie osobných húdajov spoločnosti
  • práca s právnym oddelením
  • práca v rámci privacy/security tímu
  • revízia opatrení
  • riešenie lokálnych incidentov v oblasti zabezpečenia a súkromia
  • IT audity
Requirements

Požiadavky na kandidáta:

  • aspoň 4-ročné pracovné skúsenosti v rámci kybernetickej bezpečnosti a ochrany osobných údajov
  • nutné znalosti v oblasti IT štandardov ISO, IT infraštruktúry
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka B2
Benefits
  • ročné odmeny do výšky jedného platu
  • 5 týždňov dovolenky aj pre kolegov do 33 rokov
  • 2x za mesiac možnosť home office
  • flexibilná pracovná doba
  • rozvojové vzdelávacie program
  • kurzy anglického jazyka v rámci pracovnej doby, preplácané zamestnávateľom
  • Multisport karta, Metro karta
  • zamestnanecké zľavy na služby
  • zľavy u firemných partnerov (Datart, Hej.sk)
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.sk/en/job-search