Network Engineers

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
2 500 - 3 000 €
Published
Reference
1-15-36391
This position is archived.
Job description

Názov: Sieťový inžiniér

Náplň práce:

  • poskytovanie podpory DNS/DHCP/IPAM
  • poskytovanie analýz klientom
  • údržba služieb DNS a DHCP v sieťach zákazníkov
  • zákaznícka podpora (24x7x365)pre zariadenia Infoblox, QIP, BlueCat a Linux
  • správa/ administrácia IP adries zákazníkov
  • riešenie incidentov ovplyvňujúcich prostredie DNS / DHCP
Requirements

Požiadavky:

  • 1 – 3 ročná skúsenosť na podobnej pozícií
  • vysoká miera orientácie na detail
  • schopnosť samostatne sa rozhodovať a riešiť problémy
  • schopnosť multitaskingu v dynamickom prostredí
Benefits

Benefity:

  • ročné bonusy a zvyšovanie platu
  • možnosť práce z domu vo veľmi veľkej miere
  • flexibilná pracovná doba
  • 5 dní 100% hradenej PN
  • parkovanie
  • poukazy do fitnescentra
  • vstupenky do kina

for admin issues, system updates and invoice queries, could you please use this mailbox:

attmsp@voltconsultinggroup.eu

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.sk/en/job-search