JAVA PROGRAMÁTOR v rámci poistnej matematiky - možná práca na živnosť

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
1 800 - 2 500 €
Published
Reference
1-10-25503
This position is archived.
Job description

Pre spoločnosť pôsobiacu na globálnej úrovni v oblasti poistenia hľadáme Java programátora, ktorý bude vyvíjať lukratívny medzinárodný softvér pre oblasť životného poistenia.

Náplň práce:

  • vývoj softvéru v Jave
  • kolaborácia s architektom, dopad na celkovú architektúru jednotlivých softvérových riešení
  • návrh, zmeny, koncepty, špecifikácie v rámci softvéru
  • práca v kancelárii v menšom tíme na báze SCRUM
  • možnosť sa kariérne posunúť v krátkom časovom rozpätí
Requirements

Požiadavky na kandidáta:

  • mierne pokročilá znalosť s java programovaním (aspoň 1 rok skúseností)
  • plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
Benefits
  • práca v kancelárii (nie open-space)
  • finančné prémie (sezónne aj výkonnostné)
  • dovolenka nad rámec (25 dní)
  • flexibilná pracovná doba + home office
  • bezplatné využívanie telocvične v budove aj počas pracovnej doby
  • preplácanie IT kurzov (certifikácie)
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.sk/en/job-search