Asistent

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
1 000 - 1 100 €
Published
Reference
1-1-40769
This position is archived.
Job description

Baví ťa administratíva, ale aj komunikácia s ľuďmi? Vieš si predstaviť pracovať ako Office Asistent?

Náplň práce tvorí:

  • Plánovanie a organizácia stretnutí v rámci spoločnosti, ale aj mimo nej
  • Komunikácia s ľuďmi, či už zamestnancami alebo s verejnosťou,
  • Úlohy spojené s chodom recepcie,
  • Nákup kancelárskeho materiálu,
  • Rôzne iné ad hoc úlohy
Requirements

Naše požiadavky sú:

  • Anglický jazyk aspoň na úrovni B2,
  • Dobrá znalosť MS Office, hlavne Word, Excel a Outlook,
  • Dobrý time management,
  • Cit pre detail a organizáciu,
  • Skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou, nie podmienkou.
Benefits
  • Platobná karta Diners úplne bez poplatkov
  • Bratislavská mestská karta (BMK) úplne bez poplatkov
  • Stravné lístky v hodnote 3,80 Eur/ odpracovaný deň
  • Zdravotná starostlivosť PROCARE
  • Mindspring – korporátna univerzita a knižnica
  • 20 dni do roka doplatená PN
  • 5 sick days
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.sk/en/job-search